İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yenişakran Menemen taksi ücreti

Yenişakran Menemen taksi ücreti iki güzergah arasında kullanılan taksiler için bilgi paylaşılmıştır. Mesafe olarak bakıldığı zaman 40 km’dir. Yerleşimin arttığı, ev ve konut sayılarında fazlalaşma kentleşmeyi beraberinde getirmiştir. Yenişakran tarafında deniz ve sahilin olması gidiş gelişleri de arttırmaktadır. Özel aracı olmayanlar taksi kullanmaktadır.

Yenişakran Menemen taksi ücreti

Yenişakran Aliağa ilçesine bağlı mahalledir. Menemen ise İzmir ilçesi olarak geçmektedir. Yaşayan kişi sayısı epey fazla diyebiliriz. Okula gidenlerin, öğrencilerin, sivil ve memur çalışanların olduğu bölgede taksiler 7/24 çalışmaktadır. Detaylı güzergah bilgisi için Yenişakran Menemen taksi ücreti sayfası.

Yukarı Şehitkemal konumunda D550/E87 üzerinden O-33 hedefine gidin 18 dk. (17,6 km). Şht. Aycan Aksoy Cd. yönünden Bahçe Sk. konumuna doğru Kuzeydoğu yönünde ilerleyin 210 m. Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Şht. Aycan Aksoy Cd. boyunca ilerleyin 190 m. İnkılap Cd./İzmir-Çanakkale Yolu/D550/E87 yönünde sola dönün D550/E87 boyunca ilerleyin 14,4 km. O-33 yönündeki bağlantı yolunu izlemek için Sağdaki 2 şeridi kullanın 1,1 km. Çatalın solundan devam edin ve O-33 üzerine çıkın 1,8 km.

Yenişakran hedefine gitmek için O-33 üzerinde ilerleyin. O-33 üzerinden çıkış yapın.
15 dk. (25,1 km) O-33 girin Paralı yol 21,9 km. Çıkışa girin 3,2 km Arabayla Mimar Sinan Cd. hedefine gidin 3 dk. (1,0 km). Döner kavşaktan 1. çıkışa girin 210 m. Mimar Sinan Cd. yönünde devam edin 750 m.


Ücret bilgisi

Hareket Noktası Varış Noktası
Yenişakran Menemen
Mesafe: 40 KM Süre Ortalama: 50 dakika
Ücret: 270 TL

Diğer bilgi yazımız Ferahevler taksi başlığı ilginizi çekebilir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizin çalışma alt yapısı maps ve google algoritmalarından yararlanılarak hazırlanmıştır. Kullanıcılarımıza bilgi aktarırken güncel ve doğru olması yönünde çalışmalarımız süreklilik ile devam etmektedir. Amaç olarak bir noktadan diğer noktaya taksi ile yolculuk etmek isteyenlerin önceden ödeyeceği tutar konusunda bilinçlenmesi hedeflenmiştir. Yoğunluk olarak ve en çok aranan istanbul taksi ücreti hesaplama için de sayfa içerisinde yer alan başlıkları detaylıca inceleyip güncel ödeme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazılmasını istediğiniz konumlar için iletişim kurunuz.

taksi ücreti


Km açılış ücreti, km hesaplama, yolculuk süresi gibi bir takım veriler ile taksi ücreti hesaplama yapılmaktadır. Türkiye genelinde il, ilçe, mahalle, köy ve tüm konumlara ulaşan taksiler için sitemizden taksi ücreti bilgisi alabilirsiniz. Önerilen bağlantı: tüp mide ameliyatı
Tüm Hakları Saklıdır