İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Turgut Özal İlkokulu Kaleönü taksi ücreti

Turgut Özal İlkokulu Kaleönü taksi ücreti Bingöl iline ait iki nokta arası taksi ücreti bilgisi içermektedir. Duraklardan, taksi durağından veya bulunduğunuz konumdan biniş yapabilirsiniz. Çağırdığınız taksi gideceğiniz yere kadar götürürken km başı ekstra ücretlendirme yapmaktadır.

Taksi’nin kullanacağı güzergah şu şekildedir: Bingöl Muş Yolu/D300 yönünden Erman Cd. konumuna doğru Batı yönünde ilerleyin 2,3 k Sola dönün 1,7 km Oğuzhan Cd. yönünde hafif sağa yönelin 75 m 1. sokaktan sağa dönüş yaparak Oğuzhan Cd. üzerine çıkın

Alternatif yoldan gitmek isterseniz bilgi vermelisiniz. En kısa, en hızlı yolculuk navigasyonda ki bilgilere göre hareket edilmektedir.


Taksi Ücreti Bilgisi

Hareket Noktası Varış Noktası
Turgut Özal İlkokulu Kaleönü Merkez
Mesafe: 5 KM Süre Ortalama: 9 dakika
Ücret: 19 TL

İlgili değerler maps üzerinden alınan veriler doğrultusunda hazırlanmıştır. Mesafe konuma göre değişebilmektedir. Seyahat süresi de yol çalışması, trafik ve hava koşullarına bağlı uzayabilmektedir. Binmeden önce gideceğiniz yönü netleştirmenizi önermekteyiz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizin çalışma alt yapısı maps ve google algoritmalarından yararlanılarak hazırlanmıştır. Kullanıcılarımıza bilgi aktarırken güncel ve doğru olması yönünde çalışmalarımız süreklilik ile devam etmektedir. Amaç olarak bir noktadan diğer noktaya taksi ile yolculuk etmek isteyenlerin önceden ödeyeceği tutar konusunda bilinçlenmesi hedeflenmiştir. Yoğunluk olarak ve en çok aranan istanbul taksi ücreti hesaplama için de sayfa içerisinde yer alan başlıkları detaylıca inceleyip güncel ödeme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazılmasını istediğiniz konumlar için iletişim kurunuz.

taksi ücreti


Km açılış ücreti, km hesaplama, yolculuk süresi gibi bir takım veriler ile taksi ücreti hesaplama yapılmaktadır. Türkiye genelinde il, ilçe, mahalle, köy ve tüm konumlara ulaşan taksiler için sitemizden taksi ücreti bilgisi alabilirsiniz. Önerilen bağlantı: tüp mide ameliyatı
Tüm Hakları Saklıdır