İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Torbalı otogar taksi ücreti

Torbalı otogar taksi ücreti İzmir’de yaşayanlar ve bu güzergahlar arası ulaşım sağlamak isteyenler için yazılmıştır. Şehirlerarası otobüs terminaline gün içerisinde binlerce kişi gitmektedir. Genellikle özel araçlar ve servislerin kullanıldığı görülmektedir. Fakat bazı zamanlarda ise daha hızlı hareket etmek, acil bir şekilde yola çıkmak gerekebiliyor. Taksilerin sürekli olarak aktif çalışması da avantajlı olmaktadır.

Zaman sorunu olanlar için torbalı otogar arası taksi ücretleri bilgisini arayanlar bu yazımızdan faydalanabilmektedir. Ücret ile ilgili de ortalama olarak yazılmıştır. Bulunduğunuz adres üzerinden konumdan taksi ücreti hesaplama değişkenlik göstermektedir.

Ekoten Cd., İzmir Aydın Cd./D550 ve İzmir-Aydın Otoyolu Torbalı Bağlantısı üzerinden E87 hedefine gidin 21 dk. (12,7 km). Doğu yönünde ilerleyin 400 m. Sağa dönün 1,8 km. Yıldız Sk yönünde sola dönün 850 m. Ekoten Cd. yönünde sağa dönün 2,2 km. İzmir Aydın Cd./D550 yönünde sağa dönün 800 m.

Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve İzmir Aydın Cd./D550 boyunca ilerleyin 1,5 km. İzmir-Aydın Otoyolu Torbalı Bağlantısı yönündeki bağlantı yolunu izlemek için Sağ şeridi kullanın Paralı yol 1,0 km. İzmir-Aydın Otoyolu Torbalı Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol 2,7 km. Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve İzmir-Aydın Otoyolu Torbalı Bağlantısı boyunca ilerleyin Paralı yol 600 m. Çatalın sağından devam edin ve E87 üzerine çıkın Paralı yol 850 m.

İzmir konumunda Kemalpaşa Cd. hedefine gitmek için E87 rotasını izleyin. E87 ara yolunu izleyip Doğanlar/Pınarbaşı yönündeki çıkışı kullanın. 20 dk. (32,0 km). E87 girin Paralı yol 31,3 km. Doğanlar/Pınarbaşı çıkışına girin 650 m. Kemalpaşa Cd. üzerinde ilerleyin. Karacaoğlan konumunda arabayla Otogar hedefine gidin. 6 dk. (2,2 km) Kemalpaşa Cd. yönünde sola dönün 900 m. Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Kemalpaşa Cd. boyunca ilerleyin 900 m. İzmir Çevre Yolu Otogar Bağlantısı yönünde sağa dönün 280 m. Otogar yönünde sağa dönün.

Torbalı otogar taksi ücreti


Taksi Ücreti Bilgisi

Hareket Noktası Varış Noktası
Torbalı İzmir otogar
Mesafe: 46 KM Süre Ortalama: 52 dakika
Ücret: 220 TL

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizin çalışma alt yapısı maps ve google algoritmalarından yararlanılarak hazırlanmıştır. Kullanıcılarımıza bilgi aktarırken güncel ve doğru olması yönünde çalışmalarımız süreklilik ile devam etmektedir. Amaç olarak bir noktadan diğer noktaya taksi ile yolculuk etmek isteyenlerin önceden ödeyeceği tutar konusunda bilinçlenmesi hedeflenmiştir. Yoğunluk olarak ve en çok aranan istanbul taksi ücreti hesaplama için de sayfa içerisinde yer alan başlıkları detaylıca inceleyip güncel ödeme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazılmasını istediğiniz konumlar için iletişim kurunuz.

taksi ücreti


Km açılış ücreti, km hesaplama, yolculuk süresi gibi bir takım veriler ile taksi ücreti hesaplama yapılmaktadır. Türkiye genelinde il, ilçe, mahalle, köy ve tüm konumlara ulaşan taksiler için sitemizden taksi ücreti bilgisi alabilirsiniz.
Tüm Hakları Saklıdır