İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Taksi Plakası Fiyatları

Taksi Plakası Fiyatları yazımızda siz değerli kullanıcılarımıza taksi plakası fiyatları hakkında en kesin ve en net sonuçları aktarmayı hedefledik. Fakat tahmin edileceği üzere bu konuda çok fazla değişken mevcut. Ve en nihai kararı bu değişkenler sonrası yapılacak analiz belirlemektedir. Aynı zamanda yapılacak olan satış işlemi hakkında satıcı tarafın maddi durumu veya acil ihtiyaçlarına göre de ortalama fiyatların çok üstüne ve çok altına satış rakamları ile karşılaşmak mümkün.

Taksi Plakası Fiyatları

Taksi plakası fiyatları için ortalama ücret günümüz itibari ile netleşmediği için sizlere en alt ve en üst baremleri bildirmek isteriz. En alt fiyat 500.000 TL gibi fiyatlarda fazla kalabalık olmayan illerde barınırken, şuanda İstanbul ilinde bir plaka fiyatı 6.500.000 TL yani yazı ile altı buçuk milyon TL ye satıldığı görüntülenmektedir.

Taksi Plakası Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar

  • Taksi plakasının ait olduğu il
  • Taksi plakası arabalı veya arabasız olarak satılması
  • Taksi plakasının ait olduğu ildeki nüfus popülasyonu
  • Taksi plakasının ait olduğu ilçe
  • Taksi plakasının ilgili il ve ilçedeki aylık kira getirisi
  • O günkü döviz kurları

Gibi bir çok ticari farklılıklara bağlı olarak satış rakamlarında çok büyük farklar ile karşılaşabilmekteyiz.

Taksi Plakası Fiyatlarındaki Değişiklik

Taksi plakaları günümüzde yalnızca taksicilik yapan bireyler tarafından alım satını yapılan bir ürün  değildir. Bir çok yatırım yapmayı düşünen insan taksi plakalarının kira getirileri ve geçen seneler bazında eskimediği herhangi bir doğal afet riski olmadığı kısacası gayrimenkul gibi yatırımlarda karşılaşılan bir çok akar, kokar meseleler ile karşılaşılmayacağından dolayı taksi plakalarını alım satım aracı olarak kullanmaktadır. Taksi fiyatları hakkında piyasa durumunu tahmini şekilde öğrenmek amacıyla İkinci El Otomobil satışı yapılan siteden taksi plakası şeklinde arama yapılarak güncel fiyatlara ulaşılabilir. Taksi Ücreti Hesaplama ailesi olarak herkese şimdiden iyi alımlar ve iyi satışlar dileriz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizin çalışma alt yapısı maps ve google algoritmalarından yararlanılarak hazırlanmıştır. Kullanıcılarımıza bilgi aktarırken güncel ve doğru olması yönünde çalışmalarımız süreklilik ile devam etmektedir. Amaç olarak bir noktadan diğer noktaya taksi ile yolculuk etmek isteyenlerin önceden ödeyeceği tutar konusunda bilinçlenmesi hedeflenmiştir. Yoğunluk olarak ve en çok aranan istanbul taksi ücreti hesaplama için de sayfa içerisinde yer alan başlıkları detaylıca inceleyip güncel ödeme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazılmasını istediğiniz konumlar için iletişim kurunuz.

taksi ücreti


Km açılış ücreti, km hesaplama, yolculuk süresi gibi bir takım veriler ile taksi ücreti hesaplama yapılmaktadır. Türkiye genelinde il, ilçe, mahalle, köy ve tüm konumlara ulaşan taksiler için sitemizden taksi ücreti bilgisi alabilirsiniz.
Tüm Hakları Saklıdır