İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Taksi ne kadar yazar

Taksi ne kadar yazar ulaşımın en önemli araçlarından birisi olarak bilinmektedir. Özel aracı olmayan kişi ve kurumların alternatifinde yer almaktadır. Taksilerin gerekliliği ve her an binebilir durumda beklemeleri gerçekten iyi hizmet. 7/24 olarak tabir edilen ifade tam olarak bu olmaktadır. İster sabah ister gece hiç farketmeden taksi çağırabilirsiniz. Peki merak ettiğiniz ücret konusu ne durumda birlikte göz atalım.

Taksi ne kadar yazar

Bu durum için genel bir şey söylemek doğru olmaz. Belli kriterler ve değerlendirmeler vardır. İllere göre taksi açılış ücreti, km ücreti, gece ve gündüz tarifesi belirleyicidir. Taksi ne kadar yazar dediğinizi duyar gibiyim. Ödeyeceğiniz ücreti önceden bilmeniz sizi rahatlatabilir. Büyükşehirlerde taksi açılış ücreti 5 lira gibi rakamdan başlıyor. Km gidildikçe 4 lira ( değişebilir ) eklenmektedir. Genel hesaplama bu yapıdadır. Ekstra olarak gece ve gündüz tarifeleri devreye girmektedir.

Bilgi olması için web sitemizin çeşitli kategorilerinde bulunan il, ilçe taksi ücretleri başlıklarını inceleyebilirsiniz. Gideceğiniz yer varsa bize bildirebilir, sizin için araştırarak güzergahı ile birlikte yayımlayabiliriz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizin çalışma alt yapısı maps ve google algoritmalarından yararlanılarak hazırlanmıştır. Kullanıcılarımıza bilgi aktarırken güncel ve doğru olması yönünde çalışmalarımız süreklilik ile devam etmektedir. Amaç olarak bir noktadan diğer noktaya taksi ile yolculuk etmek isteyenlerin önceden ödeyeceği tutar konusunda bilinçlenmesi hedeflenmiştir. Yoğunluk olarak ve en çok aranan istanbul taksi ücreti hesaplama için de sayfa içerisinde yer alan başlıkları detaylıca inceleyip güncel ödeme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazılmasını istediğiniz konumlar için iletişim kurunuz.

taksi ücreti


Km açılış ücreti, km hesaplama, yolculuk süresi gibi bir takım veriler ile taksi ücreti hesaplama yapılmaktadır. Türkiye genelinde il, ilçe, mahalle, köy ve tüm konumlara ulaşan taksiler için sitemizden taksi ücreti bilgisi alabilirsiniz.
Tüm Hakları Saklıdır