İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

sultan fahriye yurdu aslandağ vilayet ormanı

Sultan fahriye yurdu aslandağ vilayet ormanı Bayburt merkeze bağlıdır. İki nokta arasında seyahat etmek isteyenler taksi kullanabilmektedir. Yolculuk süresi ortalama 6 dakika sürmektedir. Sultan fahriye öğrenci yurdundan Aslandağ vilayet ormanı bölgesine nasıl gidilir? Güzergahı ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır.

Sultan fahriye yurdu aslandağ vilayet ormanı güzergahı

Zahit, Sultan Fahriye Sk., 69000 Bayburt Merkez/Bayburt Cumhuriyet Cd. hedefine gitmek için Adnan Menderes Cd. rotasını izleyin 1 dk. (290 m). Sultan Fahriye Sk. yönünden Güney yönünde ilerleyin 24 m Sultan Fahriye Sk. üzerinde devam etmek için 1. sokaktan sola dönüş yapın 26 m. Adnan Menderes Cd. yönünde sağa dönün 240 m. Gençosman konumunda Ağlar Baba Cd. hedefine gitmek için Koruk Cd. rotasını izleyin 3 dk. (550 m) Cumhuriyet Cd. yönünde sola dönün 100 m Döner kavşakta, 21 Şubat Cd. üzerinden düz devam edin 140 m. Koruk Cd. yönünde devam edin 300 m. Hedefinize gitmek için Vatan Cd. rotasını izleyin 4 dk. (2,0 km). Ağlar Baba Cd. yönünde sola dönün 11 m Vatan Cd. yönünde sağa dönün 1,9 km Kanuni Cd. konumunda sağa dönün.

sultan fahriye yurdu aslandağ vilayet ormanı taksi ücreti

 


Taksi Ücreti Bilgisi

Hareket Noktası Varış Noktası
Sultan fahriye öğrenci yurdu Aslandağ vilayet ormanı
Mesafe: 3,6 KM Süre Ortalama: 6 dakika
Ücret: 17 TL

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizin çalışma alt yapısı maps ve google algoritmalarından yararlanılarak hazırlanmıştır. Kullanıcılarımıza bilgi aktarırken güncel ve doğru olması yönünde çalışmalarımız süreklilik ile devam etmektedir. Amaç olarak bir noktadan diğer noktaya taksi ile yolculuk etmek isteyenlerin önceden ödeyeceği tutar konusunda bilinçlenmesi hedeflenmiştir. Yoğunluk olarak ve en çok aranan istanbul taksi ücreti hesaplama için de sayfa içerisinde yer alan başlıkları detaylıca inceleyip güncel ödeme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazılmasını istediğiniz konumlar için iletişim kurunuz.

taksi ücreti


Km açılış ücreti, km hesaplama, yolculuk süresi gibi bir takım veriler ile taksi ücreti hesaplama yapılmaktadır. Türkiye genelinde il, ilçe, mahalle, köy ve tüm konumlara ulaşan taksiler için sitemizden taksi ücreti bilgisi alabilirsiniz.
Tüm Hakları Saklıdır