İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Serinkuyu Çiğli arası taksi ücreti

Serinkuyu Çiğli arası taksi ücreti özellikle iki güzergah işe gidip gelenler için sıkça kullanılmaktadır. Detayları tablo üzerinden göstererek ne kadar mesafe olduğunu, taksi ücreti konusunu ele alacağız. İzmir’de yaşayanlar ulaşım aracı olarak taksileri tercih ederken ücret bilgisini öğrenmek istemektedir.

Serinkuyu Çiğli arası taksi ücreti

Atatürk Osb konumunda Anadolu Cd./D550 ve İzmir Çevre Yolu/O-30/E87 üzerinden Eski Havaalanı Cd. hedefine gidin. İzmir Çevre Yolu/O-30/E87 ara yolunu izleyip 19 çıkışını kullanın.
11 dk. (11,1 km) Anadolu Cd./D550 yönünden 6105. Sk. konumuna doğru Güneydoğu yönünde ilerleyin 800 m. Çeşme/Aydın/İstanbul/Ankara çıkışına girin 200 m. 6065. Sk./Girne Blv yönünde devam edin 100 m.

Çiğli/Çanakkale/Karşıyaka Devlet Hastanesi yönündeki bağlantı yolunu izlemek için Sağ şeridi kullanın 210 m. Anadolu Cd./D550 girin 3,2 km. Mavişehir/Atatürk Org. San./Sasalı yönündeki bağlantı yolu üzerinden İzmir Çevre Yolu/O-30/E87 ile birleşmek için Sağ şeridi kullanın 6,3 km.

Sasalı yönündeki 19 çıkışına girin 250 m.Sasallı Merkez konumunda Gazi Çiçek Cd. hedefine gitmek için Ahmet Piriştina Cd. rotasını izleyin 6 dk. (6,1 km). Eski Havaalanı Cd. girin 350 m. Ahmet Piriştina Cd. yönünde devam edin 5,6 km. Gazi Çiçek Cd. yönünde sağa dönün 170 m.


Taksi Ücreti Bilgisi

Hareket Noktası Varış Noktası
Serinkuyu Çiğli merkez
Mesafe: 14 KM Süre Ortalama: 15 dakika
Ücret: 60 TL

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizin çalışma alt yapısı maps ve google algoritmalarından yararlanılarak hazırlanmıştır. Kullanıcılarımıza bilgi aktarırken güncel ve doğru olması yönünde çalışmalarımız süreklilik ile devam etmektedir. Amaç olarak bir noktadan diğer noktaya taksi ile yolculuk etmek isteyenlerin önceden ödeyeceği tutar konusunda bilinçlenmesi hedeflenmiştir. Yoğunluk olarak ve en çok aranan istanbul taksi ücreti hesaplama için de sayfa içerisinde yer alan başlıkları detaylıca inceleyip güncel ödeme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazılmasını istediğiniz konumlar için iletişim kurunuz.

taksi ücreti


Km açılış ücreti, km hesaplama, yolculuk süresi gibi bir takım veriler ile taksi ücreti hesaplama yapılmaktadır. Türkiye genelinde il, ilçe, mahalle, köy ve tüm konumlara ulaşan taksiler için sitemizden taksi ücreti bilgisi alabilirsiniz.
Tüm Hakları Saklıdır