İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Obaköy Suveren taksi ücreti

Obaköy Suveren taksi ücreti Iğdır bölgesinde bulunan iki güzergah için taksi ücretleri hesaplaması yapılmıştır. Öncelikle gideceğiniz yer konumu mesafe olarak farklılık gösterebilmektedir. Bu durumda sitemizde bulunan ücrette değişebilmektedir. Ön bilgi amacı ile yazıldığından kendi güzergahınıza göre netleştirmelisiniz.

Obaköy suveren arası gidiş geliş güzergahı: Iğdır konumunda Vali Şemsettin Uzun Blv./D080 hedefine gitmek için Oba Yolu Sk. rotasını izleyin 4 dk. (1,5 km) Güneybatı yönünde ilerleyin 450 m Oba Yolu Sk. yönünde devam edin 600 m Dinçer Sk. yönünde sağa dönün 130 m Değirmen Sk. yönünde devam edin 110 m 435. Sk. yönünde sağa dönün 96 m 437. Sk. yönünde sola dönün 160 m Vali Şemsettin Uzun Blv./D080 yönünde hafif sola dönün D080 boyunca ilerleyin 7,3 km Kazım Karabekir Cd./D975/E99 yönünde devam edin D975/E99 boyunca ilerleyin 9,8 km


Taksi Ücreti Bilgisi

Hareket Noktası Varış Noktası
Iğdır Obaköy Merkez suveren
Mesafe: 21 KM Süre Ortalama: 27 dakika
Ücret: 71 TL

Hava koşulları, trafik vb durumlardan gecikmeler yaşanabilmektedir. Taksiye binmeden önce bu durumları da göz önünde bulundurmalısınız.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizin çalışma alt yapısı maps ve google algoritmalarından yararlanılarak hazırlanmıştır. Kullanıcılarımıza bilgi aktarırken güncel ve doğru olması yönünde çalışmalarımız süreklilik ile devam etmektedir. Amaç olarak bir noktadan diğer noktaya taksi ile yolculuk etmek isteyenlerin önceden ödeyeceği tutar konusunda bilinçlenmesi hedeflenmiştir. Yoğunluk olarak ve en çok aranan istanbul taksi ücreti hesaplama için de sayfa içerisinde yer alan başlıkları detaylıca inceleyip güncel ödeme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazılmasını istediğiniz konumlar için iletişim kurunuz.

taksi ücreti


Km açılış ücreti, km hesaplama, yolculuk süresi gibi bir takım veriler ile taksi ücreti hesaplama yapılmaktadır. Türkiye genelinde il, ilçe, mahalle, köy ve tüm konumlara ulaşan taksiler için sitemizden taksi ücreti bilgisi alabilirsiniz.
Tüm Hakları Saklıdır