İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kartal bostancı arası taksi ücreti

Kartal bostancı arası taksi ücreti nüfus olarak oldukça kalabalık bir semt olan Kartal, iş merkezlerinin ve avmlerinde olduğu bir alandadır. En sık gidilen güzergahlara baktığımız zaman Kartal bostancı arası taksi ücretleri araması yapıldığını görmekteyiz. Bostancının mahalle olmasına rağmen oldukça geniş bir yüz ölçümü bulunmaktadır. İşçiler, memurlar, öğrenciler, özel sektör çalışanları herkes ulaşımı nasıl yapacağını düşünmektedir. Zaman önemli ise taksi gerçekten avantaj sağlamaktadır. Yetişmeniz gereken randevulara, okula, derse hızlıca güvenle varabilirsiniz.

Konuma göre değişmektedir. Taksi açılış ücreti yazıldıktan sonra mesafe önemlidir.

Kartal bostancı taksiyle kaç tl tutar

Yakacık Doğumevi ve Çocuk Hastalıkları Hst. yönünden Enis Akaygen Sk. konumuna doğru Doğu yönünde ilerleyin 180 m. Enis Akaygen Sk. yönünde sağa dönün 150 m. Kartal Cd. yönünde sağa dönün 19 m.
Gülsultan Sk. yönünde sağa dönün 350 m. Hediye Sk. yönünde sağa dönün 130 m Çam Sk. girin 100 m.
Soğanlık Cd/Yakakent Cd. yönünde sola dönün Soğanlık Cd boyunca ilerleyin 550 m. Atatürk Cd. yönünde devam edin 280 m. Sakızağacı Cd. yönünde sağa dönün 700 m. Döner kavşaktan Balıkesir Cd. yönündeki 3. çıkışa girin 2,9 km. Cevizli Kavşağı yönünde devam edin 130 m. Maltepe/Kadıköy/Harem/İstanbul yönündeki rampaya girin 350 m D100 girin 1,6 km. D100 boyunca ilerlemek için düz devam edin 4,0 km.
D100 boyunca ilerlemek için düz devam edin 1,2 km Hafif sağa yönelin 290 m.

Çatalın sağından devam edin, Bostancı tabelalarını takip edin ve Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Cd üzerine çıkın 1,2 km Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Cd boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin 500 m Yeni Yol Sk. yönünde sağa dönün 54 m. 1. sokaktan sola dönüş yaparak Toprak Yol Sk. üzerine çıkın 48 m. Bostancı, 34744 Kadıköy/İstanbul

Kartal bostancı arası taksi ücreti


Taksi Ücreti Bilgisi

Hareket Noktası Varış Noktası
Kartal Bostancı
Mesafe: 16 KM Süre Ortalama: 23 dakika
Ücret: 65 TL

Kartal bostancı arası taksi ücreti ne kadar tutar bilgisi ortalama değerler üzerinden verilmiştir. Diğer konularımıza göz atıp taksi ücreti hesaplama başlıklarına erişebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizin çalışma alt yapısı maps ve google algoritmalarından yararlanılarak hazırlanmıştır. Kullanıcılarımıza bilgi aktarırken güncel ve doğru olması yönünde çalışmalarımız süreklilik ile devam etmektedir. Amaç olarak bir noktadan diğer noktaya taksi ile yolculuk etmek isteyenlerin önceden ödeyeceği tutar konusunda bilinçlenmesi hedeflenmiştir. Yoğunluk olarak ve en çok aranan istanbul taksi ücreti hesaplama için de sayfa içerisinde yer alan başlıkları detaylıca inceleyip güncel ödeme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazılmasını istediğiniz konumlar için iletişim kurunuz.

taksi ücreti


Km açılış ücreti, km hesaplama, yolculuk süresi gibi bir takım veriler ile taksi ücreti hesaplama yapılmaktadır. Türkiye genelinde il, ilçe, mahalle, köy ve tüm konumlara ulaşan taksiler için sitemizden taksi ücreti bilgisi alabilirsiniz.
Tüm Hakları Saklıdır