İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Karşıyaka Çandarlı taksi ücreti

Karşıyaka Çandarlı taksi ücreti web sitemizden basit ve hızlıca ödeyeceğiniz tutarı hesaplama yapabilirsiniz. Taksiler çalıştıkları güzergahlar üzerinde aktif olmaktadır. Konum, adres, km hesabı ile ücretler belirlenmektedir. İlk etapta taksi açılış ücreti de yansıtılmaktadır. İzmir’de yaşıyorsanız özellikle yaz aylarında Karşıyaka’dan Çandarlı’ya yolunuz düşebilir. Araştırma yaparken taksi ile konforlu seyahat etmek doğal hakkınızdır.

Sahil hattı boyunca çeşitli ulaşım araçları bulunmaktadır. Sadece taksi ile değil özel araçlar ile de gidilmektedir. Maliyetlerin artış gösterdiği bu dönemlerde ücret konusunda hassas davranılması gerekmektedir. Karşıyaka Çandarlı taksi ücreti için ne kadar taksimetre çalışır, 2022 yılında ne kadar ödenir sizler için araştırılmıştır.

İzmir konumunda Sancaklı Yolu üzerinden O-30 hedefine gidin 8 dk. (5,1 km). Sancaklı Yolu yönünden Güneybatı yönünde ilerleyin 2,6 km. 7479/1. Sk. yönünde sağa dönün 650 m. 7479/1. Sk. hafif sağa döner ve 7447/13. Sk. başlar 400 m. Baş Pehlivan Karaali Cd. yönünde sola dönün 500 m. Döner kavşakta, Girne Blv üzerinden düz devam edin 120 m. Çiğli/Çanakkale yönündeki bağlantı yolunu izlemek için Sağ şeridi kullanın 800 m. Arabayla O-33 üzerinden Tekkedere hedefine gidin 46 dk. (75,1 km) O-30 girin 18,8 km.

O-33 yönünde devam edin. 4,8 kmO-33 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin. Paralı yol 51,5 km. Çandarlı konumunda Sahil Plajı Cd. hedefine gitmek için Çandarlı Yolu rotasını izleyin 14 dk. (12,4 km) Soldan devam edin 550 m. Dümdüz ilerleyin 4,3 km. Döner kavşaktan 2. çıkışa girin 400 m. Çandarlı Yolu yönünde devam edin 6,3 km. Dümdüz ilerleyin 75 m. Kara Halil Paşa Cd. yönünde devam edin 600 m. Sahil Plajı Cd. yönünde sola dönün 350 m.

Karşıyaka Çandarlı taksi ücreti


Taksi Ücreti Bilgisi

Hareket Noktası Varış Noktası
Karşıyaka Çandarlı
Mesafe: 90 KM Süre Ortalama: 70 dakika
Ücret: 230 TL

Denize girmek için ideal bir yer diyebiliriz. Gençlerin ve orta yaşın olduğu eğlenmek ve vakit geçirmek için tercih edildiği görülmektedir. Çandarlı’ya gitmek isteyeler arkadaş grubu ile ulaşım olacak ise taksi avantajlı ve pratik çözüm olmaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizin çalışma alt yapısı maps ve google algoritmalarından yararlanılarak hazırlanmıştır. Kullanıcılarımıza bilgi aktarırken güncel ve doğru olması yönünde çalışmalarımız süreklilik ile devam etmektedir. Amaç olarak bir noktadan diğer noktaya taksi ile yolculuk etmek isteyenlerin önceden ödeyeceği tutar konusunda bilinçlenmesi hedeflenmiştir. Yoğunluk olarak ve en çok aranan istanbul taksi ücreti hesaplama için de sayfa içerisinde yer alan başlıkları detaylıca inceleyip güncel ödeme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazılmasını istediğiniz konumlar için iletişim kurunuz.

taksi ücreti


Km açılış ücreti, km hesaplama, yolculuk süresi gibi bir takım veriler ile taksi ücreti hesaplama yapılmaktadır. Türkiye genelinde il, ilçe, mahalle, köy ve tüm konumlara ulaşan taksiler için sitemizden taksi ücreti bilgisi alabilirsiniz.
Tüm Hakları Saklıdır