İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gerger kahta taksi ücreti

Gerger kahta taksi ücreti Adıyaman’da yaşayanlar ve iki güzergah arası seyahat etmek isteyenler için hazırlanmıştır. Adıyaman taksi ücretleri yazılarımız sürekli olarak güncel paylaşılmaktadır. Gideceğiniz yöne ödeyeceğiniz taksi ücreti için önceden bilgi alabilirsiniz.

Gerger kahta taksi ücreti

Adıyaman Gerger Yolu hedefine ilerleyin 41 sn. (160 m) Güneybatı yönünde ilerleyin 21 m Adıyaman Gerger Yolu yönünde sola dönün 52 m Adıyaman Gerger Yolu yönünde sağa dönün 86 m. Kahta konumunda Mustafa Kemal Cd. hedefine gitmek için Adıyaman Gerger Yolu ve Adıyaman Diyarbakır Yolu/D360 rotasını izleyin 1 sa. 5 dk. (67,2 km). Adıyaman Gerger Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün 12,4 km. Asma Köprüsü yönünde devam edin 120 m. Adıyaman Gerger Yolu yönünde devam edin 2,6 km.

Çifthisar Köprüsü yönünde devam edin 83 m. Adıyaman Gerger Yolu yönünde devam edin 9,1 km. Çobanpınar Köprüsü yönünde devam edin 83 m. Gerger Yolu yönünde devam edin 5,9 km. Adıyaman Gerger Yolu sağa döner ve Kanderesi Köprüsü başlar 71 m. Direk Gerger Yolu yönünde devam edin 7,9 km. Adıyaman Diyarbakır Yolu/D360 yönünde sağa dönün 28,1 km. Yunus Emre Cd. yönünde sola dönün 120 m 6007. Sk. yönünde sağa dönün 550 m. Müslüm Yıldırım Cd. yönünde sola dönün
12 m. 6002. Sk. yönünde sağa dönün 69 m. 1. sokaktan sağa dönüş yaparak 6004. Sk. üzerine çıkın 44 m. Mustafa Kemal Cd. yönünde sağa dönün 54 m.


Taksi Ücreti Bilgisi

Hareket Noktası Varış Noktası
Gerger Kahta
Mesafe:  67KM Süre Ortalama: 58 dakika
Ücret: 275 TL

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizin çalışma alt yapısı maps ve google algoritmalarından yararlanılarak hazırlanmıştır. Kullanıcılarımıza bilgi aktarırken güncel ve doğru olması yönünde çalışmalarımız süreklilik ile devam etmektedir. Amaç olarak bir noktadan diğer noktaya taksi ile yolculuk etmek isteyenlerin önceden ödeyeceği tutar konusunda bilinçlenmesi hedeflenmiştir. Yoğunluk olarak ve en çok aranan istanbul taksi ücreti hesaplama için de sayfa içerisinde yer alan başlıkları detaylıca inceleyip güncel ödeme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazılmasını istediğiniz konumlar için iletişim kurunuz.

taksi ücreti


Km açılış ücreti, km hesaplama, yolculuk süresi gibi bir takım veriler ile taksi ücreti hesaplama yapılmaktadır. Türkiye genelinde il, ilçe, mahalle, köy ve tüm konumlara ulaşan taksiler için sitemizden taksi ücreti bilgisi alabilirsiniz.
Tüm Hakları Saklıdır