İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gebze harem taksi ücreti

Gebze harem taksi ücreti ulaşım ve sektörel iş için kullanılan iki güzergahdan bahsedeceğiz. Gebze harem taksi ücreti bilgisi için sayfamızda yer alan bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Mesafe olarak 48 km’dir. Özel aracınız var ise bu mesafeyi kolayca geçebilirsiniz. Ancak bazı zamanlar taksi kullanarak işlerinizi halletmeye çalışabilmektesiniz. Çağıracağınız taksi ne kadar tutar, taksi ücreti ne kadar olur sorularını da sorduğunuz zaman bu yazımız size rehber olacaktır.

Gebze harem taksi ücreti

Yolculuk süresi 60 dakika sürecektir. Yol durumu, trafik, hava koşulları erteleme yaşatabilmektedir. Gebze’den hareket eden taksi açılış ücreti olarak 7 TL ile başlamaktadır. Sonrasında ise her km başına ücret ödemeniz gerekmektedir. Varış noktasında toplam tutar ile ödeme yaparsınız.

Çayırova konumunda D100 hedefine gitmek için İstanbul İzmit Yolu rotasını izleyin 10 dk. (8,5 km). İlyasbey Cd. yönünden Yeni Bağdat Cd. konumuna doğru Güney yönünde ilerleyin 550 m.Döner kavşaktan İstanbul Cd. yönündeki 1. çıkışa girin 1,3 km. 648. Sk. yönünde sola dönün 150 m İstanbul İzmit Yolu/D100 yönündeki rampaya doğru sağa dönün 200 m. Soldan devam edin ve İstanbul İzmit Yolu/D100 üzerine çıkın 6,3 km. İstanbul konumunda Üsküdar Harem Sahil Yolu hedefine gitmek için D100 rotasını izleyin 36 dk. (38,2 km) D100 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin 16,7 km.

Yol üzerinde kalmak için soldan ilerleyin 5,8 km. D100 boyunca ilerlemek için düz devam edin 4,0 km. Yolda kalmak için soldan ilerleyin 2,1 km. D100 boyunca ilerlemek için düz devam edin. 2,5 km. D100 boyunca ilerlemek için düz devam edin 5,0 km. D100 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin 2,2 km. Arabayla Harem Otogarı hedefine gidin 1 dk. (300 m). Üsküdar Harem Sahil Yolu yönünde devam edin 140 m. Harem Otogarı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin 170 m.

Gebze harem taksi ücretleri


Ücret bilgisi

Hareket Noktası Varış Noktası
Gebze Harem
Mesafe: 48 KM Süre Ortalama: 50 dakika
Ücret: 370 TL

Verilen ücret bilgisi değişebilmektedir. En net ödeyeceğiniz rakamı adres ve konum belirlemektedir. Diğer yazımız olan taksimetre hesaplama başlığına göz atabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizin çalışma alt yapısı maps ve google algoritmalarından yararlanılarak hazırlanmıştır. Kullanıcılarımıza bilgi aktarırken güncel ve doğru olması yönünde çalışmalarımız süreklilik ile devam etmektedir. Amaç olarak bir noktadan diğer noktaya taksi ile yolculuk etmek isteyenlerin önceden ödeyeceği tutar konusunda bilinçlenmesi hedeflenmiştir. Yoğunluk olarak ve en çok aranan istanbul taksi ücreti hesaplama için de sayfa içerisinde yer alan başlıkları detaylıca inceleyip güncel ödeme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazılmasını istediğiniz konumlar için iletişim kurunuz.

taksi ücreti


Km açılış ücreti, km hesaplama, yolculuk süresi gibi bir takım veriler ile taksi ücreti hesaplama yapılmaktadır. Türkiye genelinde il, ilçe, mahalle, köy ve tüm konumlara ulaşan taksiler için sitemizden taksi ücreti bilgisi alabilirsiniz. Önerilen bağlantı: tüp mide ameliyatı
Tüm Hakları Saklıdır