İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Denizli taksi ücreti

Denizli taksi ücreti ege ve iç anadolu bölgesinde sınırları olan il için yazı hazırlanmıştır. Ulaşım denildiği zaman çeşitli araçlar akla gelmektedir. Web sitemizde taksiler üzerinden bilgi aktarımı yapılmaktadır. Konu Denizli’de taksi ücretleri aramasına yanıt için aktarılmıştır. Merak edilen elbette fiyat olduğu için hassas olmak gerekmektedir. Yanıltmadan doğru bilgi önem kazanmıştır.

Denizli taksi ücretleri

 1. ACIPAYAM
 2. BABADAĞ BAKLAN BEKİLLİ  BEYAĞAÇ BOZKURT BULDAN
 3. ÇAL ÇAMELİ ÇARDAK ÇİVRİL
 4. GÜNEY
 5. HONAZ
 6. KALE
 7. MERKEZEFENDİ
 8. PAMUKKALE
 9. SARAYKÖY
 10. SERİNHİSAR
 11. TAVAS

İlk olarak taksimetre açılış ücreti yazılmaktadır. Şuan son duruma bakıldığında 7TL açılış ücreti çıkmaktadır. Bu aracın hareketi ile başlamaktadır. Gideceğiniz yön belli ise taksiciye söyledikten sonra sizi en hızlı, trafik olmayan, güvenli yoldan götürecektir. Konuma baktığınız vakit kilometre ne kadar ise Denizli taksi ücreti başlığında olduğu gibi tutar belirlenmektedir. 1km ile 20 km ücreti eşdeğer olmamaktadır. Km başına da ilave ücret eklenmektedir. Her km 5 lira daha taksi ücretine eklenir. Yolculuk sonrasında varış adresinizde ödemeyi yapmanız gerekmektedir. Bazı illere göre fiyat konusu değişebiliyor. Çünkü zamlar ile göre belirlenmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizin çalışma alt yapısı maps ve google algoritmalarından yararlanılarak hazırlanmıştır. Kullanıcılarımıza bilgi aktarırken güncel ve doğru olması yönünde çalışmalarımız süreklilik ile devam etmektedir. Amaç olarak bir noktadan diğer noktaya taksi ile yolculuk etmek isteyenlerin önceden ödeyeceği tutar konusunda bilinçlenmesi hedeflenmiştir. Yoğunluk olarak ve en çok aranan istanbul taksi ücreti hesaplama için de sayfa içerisinde yer alan başlıkları detaylıca inceleyip güncel ödeme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazılmasını istediğiniz konumlar için iletişim kurunuz.

taksi ücreti


Km açılış ücreti, km hesaplama, yolculuk süresi gibi bir takım veriler ile taksi ücreti hesaplama yapılmaktadır. Türkiye genelinde il, ilçe, mahalle, köy ve tüm konumlara ulaşan taksiler için sitemizden taksi ücreti bilgisi alabilirsiniz.
Tüm Hakları Saklıdır