İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bornova Karşıyaka taksi ücreti

Bornova Karşıyaka taksi ücreti yaptığımız araştırma ile ne kadar ödeme olacağına dair bilgi verilmektedir. Ulaşım sağlandığı noktalar konuma göre değişmektedir. Taksi ücretleri bilgilerine web sitemiz aracılığı ile güncel olarak bakabilirsiniz. İzmir’in iki önemli ilçesi gidiş gelişlerin yoğun olduğu bölge olarak geçmektedir. Çevresinde barındırılan gezme alanları, sosyal aktivite bölgeleri avmler taksiye önem kazandırmıştır.

Bulunduğunuz adrese taksi çağırabilirsiniz. Bornova Karşıyaka taksi ücreti bilgisini önceden öğrenmek isterseniz tablodan bakabilmektesiniz. Ancak unutmamanız gereken husus konuma, kilometreye göre fiyat belirlenmektedir.

Bornova Karşıyaka taksi ücreti

Erzene konumunda 119/19. Sk. üzerinden Ankara Cd./D300/E96 hedefine gidin 3 dk. (1,3 km). 119/8. Sk. yönünden 119/9. Sk. konumuna doğru Doğu yönünde ilerleyin 60 m. 119/16. Sk. yönünde devam edin 75 m. 119/19. Sk. yönünde sağa dönün 350 m. Döner kavşaktan 1. çıkışa girin 750 m. Liman/Alsancak/İzmir (Konak) yönündeki bağlantı yolunu izlemek için Sol şeridi kullanın 23 m. İzmir Çevre Yolu/O-30/E87 üzerinden Girne Blv hedefine gidin. İzmir Çevre Yolu/O-30/E87 ara yolunu izleyip 14 çıkışını kullanın. 10 dk. (12,3 km)

Ankara Cd./D300/E96 girin. Ankara Cd./D300 boyunca ilerleyin 2,4 km. Bornova/Karşıyaka/Çanakkale yönündeki bağlantı yolunu izlemek için Sağ şeridi kullanın 550 m. İzmir Çevre Yolu/O-30/E87 girin 8,6 km. örnekköy/Örnekköy yönündeki 14 çıkışına girin 750 m. Sancaklı konumunda arabayla Sancaklı Yolu hedefine gidin 7 dk. (4,3 km). Girne Blv girin 58 m. Döner kavşakta, Baş Pehlivan Karaali Cd. üzerinden düz devam edin 500 m. 7447/13. Sk. yönünde sağa dönün 400 m. 7479/1. Sk. yönünde devam edin 650 m. Sancaklı Yolu yönünde sola dönün 2,6 km.


Taksi Ücreti Bilgisi

Hareket Noktası Varış Noktası
Bornova Karşıyaka
Mesafe: 19 KM Süre Ortalama: 20 dakika
Ücret: 110 TL

Bornova’dan Karşıyaka’ya taksi ile nasıl gidilir sorusuna yanıt verilmiş olup taksi ücretleri merkeze göre aktarılmıştır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizin çalışma alt yapısı maps ve google algoritmalarından yararlanılarak hazırlanmıştır. Kullanıcılarımıza bilgi aktarırken güncel ve doğru olması yönünde çalışmalarımız süreklilik ile devam etmektedir. Amaç olarak bir noktadan diğer noktaya taksi ile yolculuk etmek isteyenlerin önceden ödeyeceği tutar konusunda bilinçlenmesi hedeflenmiştir. Yoğunluk olarak ve en çok aranan istanbul taksi ücreti hesaplama için de sayfa içerisinde yer alan başlıkları detaylıca inceleyip güncel ödeme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazılmasını istediğiniz konumlar için iletişim kurunuz.

taksi ücreti


Km açılış ücreti, km hesaplama, yolculuk süresi gibi bir takım veriler ile taksi ücreti hesaplama yapılmaktadır. Türkiye genelinde il, ilçe, mahalle, köy ve tüm konumlara ulaşan taksiler için sitemizden taksi ücreti bilgisi alabilirsiniz.
Tüm Hakları Saklıdır