İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bodrum taksi ücreti

Bodrum taksi ücreti her sezon hareketli günler geçiren ilçe genelinde ki fiyatları ele alacağız. Web sayfamızı ziyaret eden kullanıcılar ulaşım aracı olan taksilere ne kadar ödeme yapacağını öğrenebilmektedir. Muğla bodrum taksileri için tarifeler nelerdir, nereden hareket eder gibi bilgileri de konudan görebilirsiniz.

Bodrum taksi ücretleri

Yerli turistlerin dışında bölgede yabancı olarak (İngiliz, Amerika, Rus) gelen tatilciler bulunmaktadır. Otellerin ve eğlence sektörünün kalbi niteliğindedir. Bu kadar kalabalık olan ilçe için elbette ulaşım bazen zorlayıcı olabilmektedir. Bodrum taksi ücreti ne kadar diye soruyorsanız konumuzu okumaya devam ediniz.

Bodrum taksi ücreti 2022

AKÇAALAN MAHALLESİ
AKYARLAR MAHALLESİ
BAHÇELİEVLER MAHALLESİ
BAHÇEYAKA MAHALLESİ
BİTEZ MAHALLESİ
CEVAT ŞAKİR MAHALLESİ
CUMHURİYET MAHALLESİ
ÇAMARASI MAHALLESİ
ÇAMLIK MAHALLESİ
ÇARŞI MAHALLESİ
ÇIRKAN MAHALLESİ
ÇİFTLİK MAHALLESİ
ÇÖMLEKÇİ MAHALLESİ
DAĞBELEN MAHALLESİ
DEREKÖY MAHALLESİ
DİRMİL MAHALLESİ
ESKİÇEŞME MAHALLESİ
FARİLYA MAHALLESİ
GERİŞ MAHALLESİ
GÖKPINAR MAHALLESİ
GÖLBAŞI MAHALLESİ
GÖLKÖY MAHALLESİ
GÜMBET MAHALLESİ
GÜMÜŞLÜK MAHALLESİ
GÜNDOĞAN MAHALLESİ
GÜRECE MAHALLESİ
GÜVERCİNLİK MAHALLESİ
İSLAMHANELERİ MAHALLESİ
KARABAĞ MAHALLESİ
KARAOVA MAHALLESİ
KEMER MAHALLESİ
KIZILAĞAÇ MAHALLESİ
KONACIK MAHALLESİ
KOYUNBABA MAHALLESİ
KUMBAHÇE MAHALLESİ
KUMKÖY MAHALLESİ
KÜÇÜKBÜK MAHALLESİ
MAZIKÖY MAHALLESİ
MUMCULAR MAHALLESİ
MÜSKEBİ MAHALLESİ
PEKSİMET MAHALLESİ
PINARLIBELEN MAHALLESİ
SAZKÖY MAHALLESİ
TEPECİK MAHALLESİ
TEPECİK (KARAOVA) MAHALLESİ
TORBA MAHALLESİ
TURGUTREİS MAHALLESİ
TÜRKBÜKÜ MAHALLESİ
TÜRKKUYUSU MAHALLESİ
UMURCA MAHALLESİ
YAHŞİ MAHALLESİ
YAKAKÖY MAHALLESİ
YALIKAVAK MAHALLESİ
YENİKÖY MAHALLESİ
YENİKÖY (KARAOVA) MAHALLESİ
YOKUŞBAŞI MAHALLESİ

Yukarıda yer alan mahallelerin hepsinde taksi bulunmaktadır. Bodrum taksileri taksi duraklarına bağlı çalışmaktadır. Korsan olarak hizmet vermeye çalışanlar elbette olmaktadır. Fakat resmi olmayan, belgesiz taksi tercih etmeyin. Can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atmaya gerek yok. En iyisi duraklara bağlı çalışan Bodrum taksileridir. Otel, deniz, koy, gezilecek yerlere kolayca gidebilirsiniz. Taksiciler her yeri avuçlarının içi gibi bilmektedir. Çalışanların yabancı dili genelde var. Turistlik yer olduğu için dil açısından gelişim göstermektedirler.

Bodrum taksi ücretleri 2022 yılında gelen son zamlar ile km başına 8 lira olarak belirlenmiştir. Açılış ücreti ise 7 lira. İndi bindi ücreti 20 TL. Bu bilgilere göre taksi çağırabilir, gideceğiniz yere taksi kullanabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizin çalışma alt yapısı maps ve google algoritmalarından yararlanılarak hazırlanmıştır. Kullanıcılarımıza bilgi aktarırken güncel ve doğru olması yönünde çalışmalarımız süreklilik ile devam etmektedir. Amaç olarak bir noktadan diğer noktaya taksi ile yolculuk etmek isteyenlerin önceden ödeyeceği tutar konusunda bilinçlenmesi hedeflenmiştir. Yoğunluk olarak ve en çok aranan istanbul taksi ücreti hesaplama için de sayfa içerisinde yer alan başlıkları detaylıca inceleyip güncel ödeme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazılmasını istediğiniz konumlar için iletişim kurunuz.

taksi ücreti


Km açılış ücreti, km hesaplama, yolculuk süresi gibi bir takım veriler ile taksi ücreti hesaplama yapılmaktadır. Türkiye genelinde il, ilçe, mahalle, köy ve tüm konumlara ulaşan taksiler için sitemizden taksi ücreti bilgisi alabilirsiniz. Önerilen bağlantı: tüp mide ameliyatı
Tüm Hakları Saklıdır