İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ankara taksimetre

Taksi bilgisini görerek araştırdığımız konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Ankara denildiği zaman memuriyet akla gelmektedir. Kamu çalışanlarının çokluğu ve bürokratik faaliyetlerin bulunduğu yerde ulaşım oldukça önemli. Ankara taksimetre öğrencilerin okula gidip gelmesi üzerine kurulu ulaşım alternatifleri de bulunmaktadır. Yoğun saatlerin ve caddelerin olduğu bilinmektedir.

Ankara taksimetre

Sistem nasıl çalışmaktadır, neye göre taksimetre ücreti ödenmektedir burada bulabilirsiniz. Akaryakıta gelen üst üste zamlar neticesinde toplu taşıma araçları etkilenmiştir. Belediyenin otobüsleri, dolmuşlar da biniş ücretlerinde artış yapma durumunda kalmıştır. Ankara taksimetre ücretleri ise Mart 2022’de alınan karar ile ne kadar? Güncel hali sayfamızda yer almaktadır.

Ankara taksimetre ücreti

  • İndi bindi 20 TL
  • Açılış ücreti 7,5 TL
  • Km başına gidiş 6 TL

Başkentliler için en doğru ve gerçek bilgileri araştırarak aktarmaya çalıştık. Sivil vatandaşların, dışarıdan şehre gelenlerin zorluk çekmemesi adına ödenecek tutar yazılmıştır. Seyahat ederken bir noktadan diğerine geçerken akla hep ücret konusu gelmektedir. Özellikle 2 ve üzeri kişi olarak bindiğiniz zaman avantajlı olabilmektedir. Diğer yazılarımız olan a noktasından b noktasına nasıl gidilir, taksi ücretleri ne kadar tutar konularımıza da bakarak bilgi alabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizin çalışma alt yapısı maps ve google algoritmalarından yararlanılarak hazırlanmıştır. Kullanıcılarımıza bilgi aktarırken güncel ve doğru olması yönünde çalışmalarımız süreklilik ile devam etmektedir. Amaç olarak bir noktadan diğer noktaya taksi ile yolculuk etmek isteyenlerin önceden ödeyeceği tutar konusunda bilinçlenmesi hedeflenmiştir. Yoğunluk olarak ve en çok aranan istanbul taksi ücreti hesaplama için de sayfa içerisinde yer alan başlıkları detaylıca inceleyip güncel ödeme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazılmasını istediğiniz konumlar için iletişim kurunuz.

taksi ücreti


Km açılış ücreti, km hesaplama, yolculuk süresi gibi bir takım veriler ile taksi ücreti hesaplama yapılmaktadır. Türkiye genelinde il, ilçe, mahalle, köy ve tüm konumlara ulaşan taksiler için sitemizden taksi ücreti bilgisi alabilirsiniz.
Tüm Hakları Saklıdır