İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Akyaka taksi ücreti

Akyaka taksi ücreti Muğla’nın en çok bilinen ilçesinden bahsederek giriş sağlayacağız. Web sitemizin içinde yer alan konulara bakıldığında ulaşımınızı rahatlatabilirsiniz. Akyaka taksi ücreti bilgisini önceden öğrendiğiniz zaman gideceğiniz yön için bütçenizi ayarlayabilmektesiniz.

Akyaka taksi ücreti

Gezilecek bir çok mevki bulunmaktadır. Yazın ya da tatil döneminizi ayarladığınız zaman rotanızı koylara, plajlara çevirebilirsiniz. Turizm cenneti olan Akyaka, tatilcilerin vazgeçilmez yerlerinden olmaktadır. Yerli halk genellikle köy bölgelerinde yaşamaktadır. İl dışından gelenler ise Akyaka gibi popüler yerleri tercih etmektedir. Dışardan gelenler şehri, ilçeyi bilmediğinden taksilerden yardım almaktadır. Ünlü mekanlara, yüzmek için koylara gitmek için konuma göre taksiye binebilirsiniz.

AKBULAK KÖYÜ
ASLAHANE KÖYÜ
BOYUNTAŞ KÖYÜ
BÜYÜKDURDURAN KÖYÜ
BÜYÜKPİRVELİ KÖYÜ
CAMUŞLU KÖYÜ
CEBECİ KÖYÜ
ÇETİNDURAK KÖYÜ
DEMİRKENT KÖYÜ
DURAKLI KÖYÜ
ESENYAYLA KÖYÜ
GEÇİTKÖY KÖYÜ
HACIPİRİ KÖYÜ
İBİŞKÖY KÖYÜ
İNCEDERE KÖYÜ
KALKANKALE KÖYÜ
KARAHAN KÖYÜ
KAYADÖVEN KÖYÜ
KAYAKÖPRÜ KÖYÜ
KÜÇÜKAKÜZÜM KÖYÜ
KÜÇÜKDURDURAN KÖYÜ
KÜREKDERE KÖYÜ
SULAKBAHÇE KÖYÜ
SÜNGÜDERESİ KÖYÜ
ŞAHNALAR KÖYÜ
ÜÇPINAR KÖYÜ
YERLİKAVAK KÖYÜ

  1. İSTASYON MAHALLESİ
  2. TEPE MAHALLESİ
  3. TOPKAYA MAHALLESİ

Akyaka taksileri istediğiniz yere götürmektedir. Bulunduğunuz yerden gideceğiniz adrese güvenli seyahat yapılmaktadır. Taksiciler yazlık alan olduğu için yabancı dilde de destek sağlamaktadır. Taksimetre açılış ücreti 6 TL olarak belirlenmiştir. Km başına ise ekstra ücret eklenmektedir. Sizlerde Muğla akyaka ilçesine geldiyseniz seferler ile rotanıza erişebilirsiniz. Ana kategori olan Muğla taksi ücreti için sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizin çalışma alt yapısı maps ve google algoritmalarından yararlanılarak hazırlanmıştır. Kullanıcılarımıza bilgi aktarırken güncel ve doğru olması yönünde çalışmalarımız süreklilik ile devam etmektedir. Amaç olarak bir noktadan diğer noktaya taksi ile yolculuk etmek isteyenlerin önceden ödeyeceği tutar konusunda bilinçlenmesi hedeflenmiştir. Yoğunluk olarak ve en çok aranan istanbul taksi ücreti hesaplama için de sayfa içerisinde yer alan başlıkları detaylıca inceleyip güncel ödeme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazılmasını istediğiniz konumlar için iletişim kurunuz.

taksi ücreti


Km açılış ücreti, km hesaplama, yolculuk süresi gibi bir takım veriler ile taksi ücreti hesaplama yapılmaktadır. Türkiye genelinde il, ilçe, mahalle, köy ve tüm konumlara ulaşan taksiler için sitemizden taksi ücreti bilgisi alabilirsiniz.
Tüm Hakları Saklıdır