İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

10 km taksi ücreti

10 km taksi ücreti ulaşım için önemli olan ve sıkça kullanılan taksiler için araştırma yaptık. Güzergahlar arasında hızlı ve güvenilir kabul edilen taksiler, ne kadar ücret yazar, ne kadar tutar belirtilmiştir. Taksi çağırmadan önce genelde fiyat konusu düşünülmektedir. Gideceğiniz adres belli ise taksi ücreti ne kadar tutar sorusunu muhakkak sorarız.

10 km taksi ücreti

Sürücüler tahmini olarak rakam telaffuz edebilir ancak net ifade değildir. Taksi ücreti hesaplama yaparken kilometre, taksi açılış ücreti ve kilometre başına yazılan tutarlar önemlidir. Bu verilere sahipseniz neredeyse net tutarı hesap edebilirsiniz. İzmir 10 km taksi ücreti ile 10 km taksi ücreti istanbul arasında farklılıklar bulunmaktadır. Sebebi ise km başına yansıtılan tutar. Merak ettiğiniz konu için örnek verelim.

İzmir’de yaşadığınızı varsayıyorum. Açılış ücreti 7 tl, gideceğiniz yön 10 km olsun. Her km için de 5 lira yazmaktadır. Taksimetre gittiğiniz yere ulaştığınız zaman 57 tl çıkartacaktır. Bu tutarlar değişebilmektedir. Zam olması, konum değişimi mümkün diyebiliriz.

Diğer yazılarımız içerisinde olan iki mesafe arası ücretler bilgisini görebilirsiniz. Sizin merak ettiğiniz yerler var ise yorumdan bildirebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizin çalışma alt yapısı maps ve google algoritmalarından yararlanılarak hazırlanmıştır. Kullanıcılarımıza bilgi aktarırken güncel ve doğru olması yönünde çalışmalarımız süreklilik ile devam etmektedir. Amaç olarak bir noktadan diğer noktaya taksi ile yolculuk etmek isteyenlerin önceden ödeyeceği tutar konusunda bilinçlenmesi hedeflenmiştir. Yoğunluk olarak ve en çok aranan istanbul taksi ücreti hesaplama için de sayfa içerisinde yer alan başlıkları detaylıca inceleyip güncel ödeme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazılmasını istediğiniz konumlar için iletişim kurunuz.

taksi ücreti


Km açılış ücreti, km hesaplama, yolculuk süresi gibi bir takım veriler ile taksi ücreti hesaplama yapılmaktadır. Türkiye genelinde il, ilçe, mahalle, köy ve tüm konumlara ulaşan taksiler için sitemizden taksi ücreti bilgisi alabilirsiniz. Önerilen bağlantı: tüp mide ameliyatı
Tüm Hakları Saklıdır